LCD padengti screen protector Premium Grūdintas Stiklas Apple IPad Mini 2 "Retina"


Žymos: Tablet Ekrano Apsaugų, Kompiuterių Ir Biuro, Pigūs Tablet Ekrano Apsaugų, Aukštos Kokybės Kompiuterio Ir Biurui, Tablet Ekrano Apsaugų.

€3.39 €3.57
  • Yra sandėlyje
  • k632  • Suderinamos Prekės: Apple iPad
  • Kiekis: 1 pakelis
  • Savybės: Nulio Įrodymas
  • Prekės Pavadinimas: Todotumovil
  • Medžiaga: Grūdintojo Stiklo

LCD padengti screen protector Premium Grūdintas Stiklas Apple IPad Mini 2 "Retina"

PAKUOTĖS TURINYS:

1X telefono screen protector, veidrodis KRISTALŲ grūdintas Priemoka. Apsaugoti savo Išmanųjį telefoną, priekiniai kirpčiukai ir priklauso.

Las priemonių raštas išsiųstas yra:

Ilgai 19.7 Cm

Plotis: 13.2 Cm

Tai jūs punktas siųsti URMU, Tai sako, net yra naujas Nr. Veda nei ngún tipas lizdinės plokštelės kortelė, dėžutė nei pakavimas.

Neapima valikliu rinkinys, nei Alkoholio prep trinkelėmis, nei lizdinės plokštelės kortelė arba langelį, kuriame yra daugiau pigūs ir nėra būtina tinkamai įrengti.

Labai svarbu, kad Ekranas Smarphone Tai būtų arbatos maišelis puikiai valymo skruzdė Ji yra įdiegti grūdintas stiklas raštas, kitaip gali likti dalelę dulkių tarp grūdinto stiklo raštas ir stiklo Ekraną. Las lakštas yra 100% skaidrus . Išorinis sluoksnis crystal yra anti-scratch ir su nuosavybe, yra anti-riebalai (LAS pirštų ženklų būti ir mažesnė) . Maksimali apsauga Ekrano tavo telefoną. Padeda išvengti lūžių rudenį, yra patogus, lengvas ir lengvai įdėti. Storis 0,33 mm, kietumas 9 H. padaryti priemonė: telefono, kad bukas pasirinktas. Ne perjudica funkciją, palieskite ekrano Užsklandą, Ir nepalieka jokių iškarpų, pagal tai, kas yra lengvai pakeičiami: Aukščiausios kokybės diapazonas nuo apsauginių de crista .

Pirkimo pozicijai, mes APIMTI, draudimo nuo priėmimo be žala: Jei elementas, kurį atvyksta sugadintas Trans jums galime pasirūpinti nemokamas pristatymas naujos detalės, papildyti gavo su žalos.

Į valdžią ar naudotis šia paslauga susijusių Al straipsnis:

1 ) atidaryti paketo straipsnis turi būti sugadinta, ne augintiniai žalos montavimas, nei turintys įdiegta straipsnis.

2) Mes Turime patikrinti, kad žala punktas: turi susisiekti su mumis per eBay pranešimų sistemos ir escribirnos nurodant problemų ir prikabinkite vieną nuotrauką aprecien raštas, kad žala. "Kartą patvirtino, reenviara būtų pakeisti produktą.

Prašome sutampa, šie įspėjimai apie šios rūšies produktai:

Labiausiai Apsauginis Stiklas grūdintas palikti keletą milimetrų ne išmušti iš telefono kraštus, siekiant palengvinti jūsų įrenginio. Priklauso nuo modelio terminalą, Tačiau įvyksta per svarbiausias terminaluose, kad turėti stiklo, su Krašto 2.5 D (edge s suapvalinti, lenktas arba Išgaubtas). Jų krašto gynėjas turėtų likti keletą milimetrų į terminalą iki pabaigos. Tai yra labai im pagal svarbus kaip Apsauginis Stiklas grūdintas Sean Gerai, nes buvo standus nėra kostiumu ir nereikia klijuoti toje srityje, ką gynėjas negali cubrirla ir būti levantaría, cogería dulkių ir oro.

Gynėjas galite prijungti iki priekinė kamera ne ello įtakos geresnės kokybės vaizdą, bet neturi prijungti iki artumo jutikliai už teisingą telefono veikimą.

Las nuotraukos ne visada gali atspindėti Al 100%, nes gauna produktą.

Las vaizdus, ekrane gali šiek tiek skirtis galutinio produkto. Prieš, kad yra foto ir ne visada būti puikus arba gali šiek tiek kisti formos Raštas patobulinimus, modelio ar sprendimų priėmėjas.


Nail Icl
2020-09-25
5/5
Good good
Policeman33
2020-10-07
1/5
Scam, so I define my relationship with this supplier. The product arrived broken, I notified it the same day I received it and uploaded 2 photos. First they offered me the refund without the need to devol see the product (see photos). Then they claimed the return and when I asked who paid for the shipment, they told me I won't worry it was an automatic Aliexpress process and that they had already sent me A replacement without cost to replace the previous one (that was on 24 September). In my claim that the product did not arrive, I was told that you will expect it to arrive soon. Today, October 8 the replacement product has not arrived and it has been 2 weeks, when the purchase comes in 2 days. I 've been scammed 3,36. I attach photos of everything.
Ashka 1011
2020-11-26
5/5
Everything ok, as it sticks to say it doesn't bring the adhesive to remove the lint, otherwise perfect.
Fyodorov 59
2020-09-25
5/5
Fast and quality
Golovatikyakov
2020-09-23
5/5
Very fast shipping! It's perfect!

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai