433MHz 4 Raktai, Garažo vartų Nuotolinio Valdymo Kopijuoti Universalus Nuotolinio Valdymo Klonavimo Elektros Vartų Nuotolinio valdymo pultelis popierinės kopijavimo aparatų matricos Raktas


Žymos: Durų Nuotolinio Valdymo, Saugumas Ir Apsauga, Pigios Durys, Nuotolinis Valdymas, Aukštos Kokybės Saugumas Ir Apsauga, Durų Nuotolinio Valdymo.

€0.87 €1.16
  • Yra sandėlyje
  • k145  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Kanalas: 4
  • Parama: Dropshipping

Aprašymas:

100% Brand New ir Aukštos Kokybės!

Produkto specifikacijos Jūs galite lengvai sukurti veikimo nuotolinio valdymo pultas jei jūs tenkina šias tris sąlygas

1, originalaus nuotolinio valdymo pultas gali būti naudojamas paprastai

2, jūs žinote, originalus nuotolinio valdymo šaudymo dažnis

3, žinote, nuotolinio valdymo kodekso chip Štai kaip pasakyti dažnio nuotolinio valdymo ir kodas chip, (kiekvieno nuotolinio valdymo valdyba turi sidabro-baltos garso stalas, apvalus, stačiakampis, Kvadratas ir kt.). Kiekvieno nuotolinio valdymo yra juoda chip ant jo, o lustas yra modelis su aiškiai koduotą mikroschemą ant jo.)

Geriau asortimentą, patvaresnis ir ilgesnis baterijos veikimo laikas.

Su LED perdavimo ir žemos baterijos indikatorius, vaizdo atsiliepimus ir darbo režimo indikacija.

Ateina su sagtis lengvai vykdyti.

Programos: Transporto priemonės centrinė rakinimo sistemos, garažo vartai, elektroninės durų, automobilių sunroofs, šildymo sistemos ir pan.

Nuotolinio Valdymo tik, kiti priedai demo nuotraukoje nėra įtrauktas!

Instrukcijos:

1. Aišku kodas: dviem pirštais, tuo pačiu metu palaikykite atrakinimo mygtukas ir užrakinimo mygtuką; LED lemputė greitai mirksi 3 kartus per 2 sekundes; tegul vienas pirštų eiti (kita vertus, negali leiskite eiti), ir tada naudoti, laisvi pirštu greitai spustelėkite tris kartus laisvi mygtuką, kol LED lemputė mirksi greitai; du pirštus gali išsiskirti; tada paspauskite bet kurį vieną mygtuką nuotolinio valdymo; kai LED lemputė užgęsta, tai reiškia, aišku, kodas yra sėkmingai(keturi mygtukai visi tuščias); jei po to, kai jūs paspauskite bet kurį mygtuką nuotolinio valdymo, šviesos vis tiek, tai rodo, kad originalus kodas nebuvo pašalinta sėkmingai. Jums reikia naujo-aišku, ir tik sėkmingai kliringo kodas klonavimas gali būti sėkmingas. Jūs galite pakartotinai išvalyti ir klonas kodą.

2. Copy: kairėje atsižvelgiant originalus nuotolinio valdymo pultas, dešinėje atsižvelgiant mūsų klonuotų nuotolinio valdymo ir išlaikyti du nuotolinio valdymo taip arti, kaip įmanoma, paspauskite pirmą klavišai, du nuotolinio valdymo pulteliai, tuo pačiu laiku; apie 2 sekundes, LED lemputė pradės mirksėti greitai 2 kartus; po vieną sekundę, lemputė nuolat mirksi ir atleiskite savo pirštus; ir tada paspauskite klavišą, po studijų, atsižvelgiant nuolat, o tai reiškia, kad pirmasis pagrindinis kodas, originalus nuotolinio valdymo buvo nukopijuoti kitų nuotolinio valdymo; tas pats metodas gali būti naudojamas įjungti antras raktas, trečiosios pagrindinės... Jei kopija yra sėkmingas, nuotolinio valdymo funkcija yra ta pati kaip ir originalo atitikimo nuotolinio valdymo pultu.

3. Atkūrimas: Kai netyčia ištrinti kopiją nuotolinio valdymo kodą, galite vienu metu paspauskite kopijuoti nuotolinio valdymo apačioje du mygtukai, LED lemputės pradės mirksėti greitai, atleiskite, paspaudus bet kurį klavišą ar mygtuką, šviesos ilgas, tai, Nurodydama, kad kodo nuotolinio valdymo yra atkurtos. Prieš naudodami mūsų kopija, nuotolinio valdymo pultas, prašome įsitikinkite, kad pašalinti esamą kodą iš nuotolinio valdymo pulto.

Kaip susidoroti su situacija, kai kai kurie klavišai gali kontroliuoti, poilsio ir negali kontroliuoti

Galite naudoti aiškus ir atkūrimo operaciją, konkreti operacija yra taip:

1. Aišku, kodas;

2. Išvalius kodas, kopijuoti pralaimėjo mygtuką dar kartą, ir nėra reikalo kopijuoti poilsio mygtukai;

3. Aišku, kodo iš naujo;

4. Atkurti kodas; šiuo metu, originalius raktus, kad nebuvo sėkmingai nukopijuoti dabar taikomi nauji kodai, ir originalius raktus, kurie buvo sėkmingai nukopijuoti dabar saugomi. Jei nėra kopija, po antrojo egzemplioriaus klavišus, pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus vėl ir vėl, kol visi raktai yra sėkmingai nukopijuoti.

Patarimai:

1. Pasirinkite nuotolinio valdymo sąlyga: originalus nuotolinio valdymo funkcija yra normali, nuotolinio valdymo lustas yra tas pats, ar jie yra suderinami, nuotolinio valdymo pulto veikimo dažnis tas pats.

2. Nuotolinio valdymo pulte gali tik kopijuoti fiksuotojo kodas, mokytis kodas chip ir dalis vieno lusto nuotolinio valdymo (galima kopijuoti lusto modelis pamatyti copyable chip tipo).

3. Du-taip, nuotolinis valdymas, geležinkelių kodas nuotolinio valdymo, vieno lusto šifravimo programa, nuotolinis valdymas negali būti kopijuojami. Pavyzdžiui, HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 ir pan.

4. Prieš kopijuojant nuotolinio valdymo, įsitikinkite, kad esamas kodo nuotolinio valdymo buvo išvalytas ir patikrinkite, ar kodas yra pašalinta sėkmingai. Priešingu atveju, jis negali būti kopijuojami.

5. Prašome užtikrinti, kad jūsų nuotolinio valdymo pultas turi pakankamai galios, kad atstumas tarp dviejų nuotolinio valdymo, tuo geriau.

6. Jei kopija atstumas yra per arti pereiti prie skirtingų kampų, kopiją. Paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką, originalus nuotolinio valdymo siunčia signalą visiškai normalu, ir tada paspauskite mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje, norėdami užtikrinti, kad funkcija yra visiškai nukopijuotas.


Carlos Kobe88
2020-12-18
5/5
Excellent remotes, cheap price and serious seller, the board
Footbrawla90
2020-12-18
5/5
Excellent remotes, cheap price and serious seller, the board

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai